Олімпіада: Світоліна та сестри Кіченок знову виграли на тенісному турнірі

Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася до 1/8 фіналу тенісного турніру на Олімпіаді в Токіо.

Українка не без проблем, але переграла австралійку Айля Томлянович.

Світоліна захопила ініціативу у першій партій, але Томлянович змогла взяти чотири гейми поспіль.

Українка хоча і намагалася змінити хід гри, зрівняла рахунок, але вирішальні гейми собі в актив записала саме Айля Томлянович.

У другому таймі Світоліна також припустилася помилок, які дозволили суперниці вийти вперед.

Але українка на вольовому стилі все ж змогла вирвати перемогу у другому сеті. Третя партія також залишилася за Світоліною.

Гра завершилася із рахунком – 1:2 (6:4, 3:6, 4:6).

У 1/8 фіналу Світоліна зустрінеться з Марією Саккарі із Греції.

Представниці України у парному турнірі – сестри Людмила та Надія Кіченок пробилися до чвертьфіналу.

Українки за 1 годину 46 хвилин обіграли Сару Еррані та Ясміне Паоліні з Італії – 7:6 (7:4), 6:2.

У чвертьфіналі сестри Кіченок гратимуть проти представниць ОКР – Вероніки Кудермєтової та Олени Весніної.