Україна відмовляється від чемпіонату світу з боксу через росіян
Фото: Unsplash

Збірна України з боксу не виступатиме на чемпіонатах світу серед жінок та чоловіків у 2023 році. Про таке рішення в інтерв'ю "Суспільне Спорт" повідомив віцепрезидент Федерації боксу Олег Ільченко.

Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life

IBA (Міжнародна асоціація боксу) ухвалила рішення — допустити до змагань атлетів з Росії та Білорусі. Вони матимуть змогу виступати на турнірах під своїм прапором.

"Відповідь наша чітка: наші спортсмени та представники Федерації боксу України не виступають там, де будуть виступати представники країн-агресорів — Росії та Білорусі", — заявив Олег Ільченко.

Таким чином Україна приєднується до низки країн, які вже оголосили про своє рішення бойкотувати чемпіонат світу. Бойкот турнірів вже висловили федерації боксу дев'яти країн світу: США, Польщі, Швейцарії, Нідерландів, Великої Британії, Ірландії, Чехії, Швеції та Канади.

Також Ільченко заявив, що збірна відмовиться брати участь в Олімпіаді-2024, якщо там будуть виступати боксери з Росії чи Білорусі. Основним турніром для збірної України з боксу будуть Європейські ігри, що відбудуться у червні в Польщі. На цьому турнірі не виступатимуть боксери з Росії та Білорусі.