RU
Розваги

Українців навчатимуть онкосвідомості через відеопроєкт на YouTube

22.02.2023, 10:29 • 1 хвилина
Українців навчатимуть онкосвідомості через відеопроєкт на YouTube - Фото
Фото: Unsplash

Національний інститут раку запустив всеукраїнський інформ-проєкт "ОНКОсвідомість", який навчатиме українців своєчасної діагностики раку та способів його лікування.

Мета проєкту — підвищити обізнаність щодо онкозахворювань серед населення, а також "онконастороженість" серед лікарів, тобто здатність своєчасно виявити рак.

У відеопрограмах від лікарів і фахівців із теми можна буде дізнатися про своєчасну діагностику раку, як і коли її потрібно здійснювати, як стабілізувати психічний стан хворого, обрати свого лікаря й не помилитися в терапії. Крім того, даватимуть відповіді на найпоширеніші запитання пацієнтів і їхніх родичів та розвінчуватимуть міфи, пов’язані з раком.

Перший цикл програм розповідає про колоректальний рак (рак товстого кишківника й прямої кишки). Сім випусків зʼявлятимуться щодня протягом тижня на YouTube-каналі. Наразі вийшло вже дві серії.

Наступні цикли будуть присвячені раку молочної залози, легенів, передміхурової залози, шлунку, підшлункової залози та раку шкіри. Кожен цикл випускатиметься що два місяці.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини