В японських кінотеатрах покажуть українську стрічку "Щедрик"
![В японських кінотеатрах покажуть українську стрічку "Щедрик" В японських кінотеатрах покажуть українську стрічку "Щедрик"](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/04/11/20230411124106-4391.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
У липні 2023 року в кінотеатрах Японії покажуть українську історичну драму "Щедрик". Про це розповіли в Посольстві України в Японії.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
"Раді анонсувати всеяпонський показ української історичної драми "Щедрик" ("Carol of the Bells") режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко за сценарієм Ксенії Заставської, що відбудеться 7 липня цього року", — написали в Посольстві й додали японський постер стрічки.
У фільмі розповідається про життя трьох родин різних національностей: українців, поляків та євреїв, об’єднаних спільною бідою — війною. Після репресивної системи СРСР вони відчувають на собі каральну машину Третього Рейху.
![Фото: Посольство України в Японії](https://www.liga.net/images/general/2023/04/11/20230411123755-7305.jpg)
В український прокат стрічка вийшла у січні 2023 року. Бюджет стрічки становить $2 млн. Половину з цієї суми профінансувало Міністерство культури України. У прокаті фільм зібрав понад 8,7 млн грн та увійшов до першої трійки за касовими зборами серед українських історичних драм.