Вийшов перший випуск журналу Living the War з історіями киян про війну
![Вийшов перший випуск журналу Living the War з історіями киян про війну Вийшов перший випуск журналу Living the War з історіями киян про війну](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/01/24/20230124113035-6199.jpeg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Вийшов перший номер журналу Living the War з історіями киян під час війни. Як повідомив головний редактор Антон Тарасюк, у першому випуску буде 12 історій.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
– Між собою в команді ми називаємо його книгою: там 256 сторінок та "нестаріючий" контент. А журнал – тому, що плануються наступні випуски, – написав Тарасюк.
В першому виданні зібрали історії, серед яких є розповідь 20-річної зоозахисниці, яка рятувала собак з інвалідністю та діставала котів з будинків. Є історія 80-річної історикині, яка під час обстрілів продовжувала перекладати Тіта Лівія на українську мову.
– У виданні зібрана потужна та репрезентативна колекція фотографій. Вісім людей – вісім поглядів на те, що відбувається, – пише Антон.
Серед фотографій можна побачити роботи Макса Левіна, який на той час перебував разом з військовими у передмістях Києва.
Подивитися перший випуск та зробити передзамовлення можна на офіційному сайті. Видання тільки англійською мовою.
![Сторінки журналу Living the War](https://www.liga.net/images/general/2023/01/24/20230124112542-3034.jpeg)
![Сторінки журналу Living the War](https://www.liga.net/images/general/2023/01/24/20230124112620-7124.jpeg)