"Ви станете на три голови вище себе", "почнете інакше бачити світ", "житимете повним життям" — такі обіцянки своїм потенційним учням дає одна з українських платформ, що проводить курси особистого розвитку. Здається, вже на цьому етапі людям варто було б задуматися, що ж ховається за всіма цими абстрактними фразами. Однак пастка інфошахраїв спрацьовує, і тисячі охоче віддають свої гроші, аби дізнатися, як "стати кращими". 

Так, інфобізнес у світі та Україні вже давно не дивина. Блогери, підприємці, психологи, шеф-кухарі, лікарі — фактично будь-хто може створити власний інформаційний продукт і продати його аудиторії. Будемо відвертими: інколи це дійсно вартісна інформація від справжніх професіоналів. Однак завжди існує ризик натрапити на шахраїв. 

Як уникнути обману, на що звернути увагу під час вибору курсу та викладача, а також які дії або слова "експерта" можуть свідчити про його непрофесійність? Про це LIGA.Life запитала в Анни Черниш, Head of Product українського онлайн-інституту Projector. 

Разблокируйте чтобы читать дальше
Чтобы прочитать этот текст, пожалуйста, оформите подписку