Активісти законсервували вхід до "Будинку з хлібною лавкою" у Києві
Цього року садибі виповнюється 164 роки
![Активісти законсервували вхід до "Будинку з хлібною лавкою" у Києві Активісти законсервували вхід до "Будинку з хлібною лавкою" у Києві](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2024/01/29/20240129143633-8765.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Активісти законсервували вхід до памʼятки архітектури місцевого значення "Будинок із хлібною лавкою" 1860 року. Як повідомив активіст Дмитро Перов, тривалий час будинок перебував у занедбаному стані.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
– Влітку минулого року тут почали виконувати "протиаварійні роботи" внаслідок яких садиба втратила частину внутрішніх перекриттів та отримала величезну пробоїну з внутрішнього боку. Останнім часом входи до будівлі були відкриті, а вікна розчинені навстіж, – написав Перов.
"Будинок з хлібною лавкою" є представником найстарішого періоду забудови вул. Ярославів Вал, що збереглася до наших днів. Цього року садибі виповнюється 164 роки.
![Фото: Дмитро Перов](https://www.liga.net/images/general/2024/01/29/20240129144029-8094.jpg)
![Фото: Дмитро Перов](https://www.liga.net/images/general/2024/01/29/20240129143748-9484.jpg)