Американський актор Міша Коллінз удруге приїхав до Києва
![Американський актор Міша Коллінз удруге приїхав до Києва Американський актор Міша Коллінз удруге приїхав до Києва](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2024/05/21/20240521123942-5127.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Американський актор та амбасадор фандрейзингової платформи United24 Міша Коллінз разом з голлівудським режисером Даріусом Мардером приїхали до Києва. Про це повідомляє United24.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Актор записав відео на київському вокзалі, де розповів, що приїхав до України, "щоб досліджувати регіони й говорити про розмінування". Міша Коллінз є амбасадором United24 у напрямі "Гуманітарне розмінування".
Це вже другий візит актора до України. Вперше Коллінз приїхав у травні 2023 року.
Актор неодноразово підтримував Україну від самого початку повномасштабного вторгнення Росії.
Міша Коллінз (справжнє ім'я — Дмітрі Тіппенс Крашнік) – американський актор і режисер. Він відомий своїми ролями у фільмах: "Стоунхендж. Апокаліпсис", "Карла", "Перерване життя", у телесеріалах "Швидка допомога", "Усі жінки — відьми" й "Надприродне".