Дивіться, як виглядає новий сквер у Дніпровському районі Києва — фото
Фото: КМДА

У Дніпровському районі Києва облаштували новий сквер. Як повідомляє пресслужба КМДА, зелена зона з'явилася на вулиці Алматинській.

Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях

Загальна площа скверу майже один гектар. Прикрашають його 60 дерев, понад 200 кущів, близько тисячі злаків та декоративних трав. Оздобою нового скверу стали артоб’єкти сучасного українського митця Петра Антипа.

"Важливо, що під час війни меценати і соціально-відповідальний бізнес допомагають нам облаштовувати нові зелені зони без залучення бюджетних коштів. Це надзвичайно хороший приклад взаємодії міста та громадськості. Вдячний доброчинцям за новий сквер, який стане ще одним улюбленим місцем відпочинку для мешканців Дніпровського району", – сказав заступник голови КМДА Володимир Прокопів.

Роботи з облаштування скверу на вулиці Алматинській тривали близько трьох місяців. За цей час працівники КП УЗН Дніпровського району вирівняли територію площею 0,8 га, видалили порослі та розчистили зарості, влаштували освітлення та полив, встановили паркан, лави та урни, здійснили озеленення. Нову зелену зону прикрашають ліквідамбари смолоносні, вишні дрібнопильчаті, клени Фрімана, платани іспанські, сосни гірські, спіреї, туї, магнолії та інші зелені насадження. На території скверу встановлені скульптури "Скіфська Діана" та "Пам’ятник каменю" українського митця Петра Антипа.

Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА
Фото: КМДА