Фінляндія всьоме посіла місце найщасливішої країни світу
Фото: Unsplash

Сьомий рік поспіль Фінляндія посідає місце найщасливішої країни світу, засвідчує щорічний звіт World Happiness Report 2024.

Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях

Друге та третє місце посіли Данія та Ісландія відповідно.

Порівнюючи дані рейтингу 2023 року, з першої двадцятки найщасливіших країн світу зникли США та Німеччина, їхні місця зайняли Коста-Рика та Кувейт: вони в цьому році стали 12-ми та 13-ми.

Постійне зближення рівнів щастя між двома сторонами Європи привело до того, що торік Чехія і Литва увійшли до першої двадцятки, посівши 18-те та 19-те місця, до них майже приєдналася Словенія, яка на 21-й сходинці.

До рейтингу World Happiness Report 2024 більше не входить жодна найбільша країна. У першій десятці країн лише Нідерланди та Австралія мають населення понад 15 млн. А з двадцятки перших населення понад 30 млн мають Канада та Велика Британія.

Україна, порівнюючи з минулим роком, опустилася в рейтингу. За звітом 2023 року, Україна трималась на 92-му місці, наразі вона на 105-й сходинці серед щасливих країн світу.

Найбільше рівень щастя протягом року зріс у Сербії, Болгарії та Латвії. Загалом Центральна та Східна Європа мали найбільше зростання, однакове для всіх вікових груп.

Останнє, 143-те місце, традиційно посідає Афганістан.