Іспанія ухвалить закон про гендерну рівність у бізнесі та політиці
Фото: Unsplash

Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес оголосив про новий закон щодо гендерної рівності, який вимагатиме більш рівного представництва жінок і чоловіків у політиці, бізнесі та інших сферах суспільного життя. Про це пише Reuters.

Читайте нас в Telegram: головні новини коротко

Закон про рівне представництво застосовуватиме заходи щодо гендерного паритету до виборчих списків, рад директорів великих компаній і керівних рад професійних асоціацій.

Педро Санчес зауважив, що уряд "не тільки робить крок на користь фемінізму, але й на користь іспанського суспільства в цілому".

Закон, зокрема, визначатиме, що жінки мають становити 40% керівництва будь-якої компанії з понад 250 працівниками та річним обігом 50 мільйонів євро. У політиці закон вимагатиме від партій пропонувати рівну кількість кандидатів чоловіків і жінок під час виборів. Зараз кількість жінок становить 44% Конгресу і 39% Сенату.

Це також вимагатиме від професійних асоціацій принаймні 40% жінок у їхніх правліннях, а також у журі для будь-яких нагород, що фінансуються державними коштами.