"Київ Квітучий" спільно з Let’s Help засадили городи для жителів геріатричного пансіонату
На території пансіонату встановили спеціальні огороджені грядки. За допомогою високих споруджень його мешканці з легкістю доглядатимуть за саджанцями
!["Київ Квітучий" спільно з Let’s Help засадили городи для жителів геріатричного пансіонату "Київ Квітучий" спільно з Let’s Help засадили городи для жителів геріатричного пансіонату](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2021/05/20/20210520145010-3015.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
На правах партнерства
18 травня "Київ Квітучий" спільно з благодійним фондом Let’s Help вирушили у Горностайпільський геріатричний пансіонат, щоб створити та засадити спеціальні городи для людей літнього віку.
На території пансіонату встановили спеціальні огороджені грядки висотою в 60 см. За допомогою високих споруджень мешканці пансіонату можуть з легкістю доглядати за саджанцями.
Ініціатива "Київ Квітучий" прийшлася до душі бабусі Маші – тепер щодня є можливість заряджатися позитивними емоціями від улюбленої праці.
!["Київ Квітучий" спільно з Let’s Help засадили городи для жителів геріатричного пансіонату](https://www.liga.net/images/general/2021/05/20/20210520145006-1774.jpg)
Благодійний фонд Let's help уже 6 років системно допомагає літнім людям в Україні. Програма фонду "Гідна старість" охоплює допомогою 142 геріатричних пансіонати у 8 областях України, а також самотніх літніх людей.