До Дня Землі пройдуть акції проти екологічних злочинів РФ
Фото: Unsplash

До Міжнародного дня Землі закордонні українські громади та місцеві жителі у різних країнах проведуть акцію Ecounity For Ukraine. Демонстранти утворять "ланцюг єдності", щоб привернути увагу до екологічних злочинів, які вчиняє РФ під час війни проти України.

Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram

Акція пройде 21–23 квітня та охопить усі континенти: Євразію, Північну та Південну Америки, Африку, Австралію та Антарктиду.

"У День Землі жителі Лондона і Парижа, Лос-Анджелеса і Йоккаїті, Сіднея і Найробі, навіть українські полярники зі станції "Академік Вернадський" в Антарктиді, візьмуться за руки, щоб висловити протест країні-терористу, яка знищує все живе на своєму шляху. Акція EcoUnity For Ukraine — це ще й заклик від усього світу до міжнародних інституцій, що мають притягнути росіян до відповідальності за екологічні злочини проти людства і довкілля", — говорить Олександр Тодорчук, засновник гуманістичного руху UAnimals.

Організатори події — команда UAnimals, спільнота Klych та громадська організація Communities Army of Ukraine.

Детальну інформацію про те, де та коли відбудеться акція Ecounity For Ukraine, можна переглянути за посиланням.

За інформацією Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, від початку повномасштабної війни зафіксовано понад 2340 фактів шкоди довкіллю з боку росіян. Під окупацією перебувають 495 000 гектарів українських лісів; 2,4 млн гектарів наразі деокуповані та потребують відновлення. Через війну вражено 20% природоохоронних територій. Понад 23 000 тонн парникових газів потрапили в атмосферу через пожежі внаслідок ворожих обстрілів. Від бойових дій постраждали 600 видів тварин, 750 видів рослин і грибів, а в українській частині Чорного моря загинули 120 дельфінів.