RU

Мінкульт допоможе гурту TVORCHI поїхати у промотур Євробачення та виступити у Найробі

13.03.2023, 11:01 • 2 хвилини
Мінкульт допоможе гурту TVORCHI поїхати у промотур Євробачення та виступити у Найробі
 - Фото
Фото: TVORCHI

Міністерство культури та інформаційної політики пообіцяло допомогти гурту TVORCHI оформити належні документи, щоб він зміг поїхати в промотур Євробачення і виступити в Найробі. Про це заявила заступниця міністра культури та інформаційної політики Галина Григоренко, пише Укрінформ.

Вона наголосила, що в Мінкульті розуміють важливість представлення українського голосу за кордоном. Саме тому вони підтримуватимуть митців у прагненні просувати українську культуру, а також поширювати правду про події в Україні поза її межами.

"Зокрема, міністерство допоможе гурту TVORCHI, який представлятиме Україну на Євробаченні, оформити необхідні документи, аби музиканти могли поїхати у промотур Євробачення і виступити у Найробі", — каже Григоренко.

Відтепер чоловіки-артисти мають подавати відомості про військовий облік під час оформлення документів на виїзд за кордон. Це засвідчуватиме, що вони усвідомлюють свій обов’язок перед державою та повернуться з відрядження, йдеться у повідомлені.

Перед цим TVORCHI заявили, що не змогли виїхати з України через нові правила перетину кордону чоловіками від Мінкульту. Через заборону під питанням опинилися промовиступи перед Євробаченням, які організовують усі учасники пісенного конкурсу. Окрім цього, було зірвано виступ у місті Найробі, куди USAID запросив музикантів виступити на відкритті муралу в межах проєкту "Стіна" та повпливати там на рівень антиукраїнської пропаганди.

Після інциденту зі стендап-коміком Андрієм Щегелем, який виїхав до Туреччини у складі групи на підставі тимчасового дозволу і залишився там, отримавши три повістки, МКІП подало на затвердження уряду більш жорсткий порядок отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон чоловіків призовного віку.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини