На лівому березі Києва відкрився скейт-парк, який містяни облаштували самостійно
![На лівому березі Києва відкрився скейт-парк, який містяни облаштували самостійно На лівому березі Києва відкрився скейт-парк, який містяни облаштували самостійно](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/06/13/20230613111225-3009.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
У Києві на вулиці Фанерній, 4, що у Дніпровському районі столиці, відкрився скейт-парк, який самостійно облаштували кияни. Про це розповів учасник ініціативи Олександр Бурчак.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
Переглянути цей допис в Instagram
Скейт-парк під назвою "АТРІУМ" облаштували на території колишнього заводу. Там звели чотири великі стаціонарні фігури для катання й багато малих рухливих, також облаштували зону для відпочинку.
Про будівництво скейт-парку стало відомо ще в березні 2023 року. Над його створенням працював київський скейтер та художник Максим Павленко разом із друзями.
460 квадратних метрів парку відвели під зону для катання, а ще 60 — під зони для відпочинку. Щодо його рівня — він підійде як райдерам-новачкам, так і професіоналам.
Організатори скейт-парку планують відкрити тут скейт-школу, а також влаштовувати змагання і події: кінопокази, музичні вечори та фестивалі графіті. Також хочуть навчати скейтбордингу дітей-переселенців.