На Оболоні, де хочуть будувати багаторівневий паркінг, з'явився мурал з Кличком — фото
![На Оболоні, де хочуть будувати багаторівневий паркінг, з'явився мурал з Кличком — фото На Оболоні, де хочуть будувати багаторівневий паркінг, з'явився мурал з Кличком — фото](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/05/08/20230508172705-2284.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Учасники ініціативної групи "Парк Прирічна", які виступають за створення парку в Оболонському районі, намалювали мурал, присвячений міському голові Києва Віталію Кличку. Про це повідомила голова ГО "Почайна" та одна з авторок малюнка Аннабелла Моріна.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Перший мурал Кличка намалювали там, де планують побудувати, як наполягають активісти, "величезний і не потрібний оболонцям" паркінг, який знищить зелену зону біля їхніх домівок.
![Фото: Парк Прирічна/Facebook](https://www.liga.net/images/general/2023/05/08/20230508172715-5182.jpg)
Моріна пояснює, що Кличка зображено як боксера — в "найкращому його амплуа". На її думку, роль мера вдається йому гірше, бо "програв корупції". На рукавицях написано "Кличко стоп".
![Фото: Аннабелла Моріна/Facebook](https://www.liga.net/images/general/2023/05/08/20230508172736-8955.jpg)
"Поки малювала, міркувала, що саме призвело до того, що відомий спортсмен почав програвати свої бої. На Поштовій. На Героїв Дніпра. На Осокорках та Позняках. На Мінському масиві. У парку "Наталка". На Оболонському острові та вулиці Прирічній. Я згадала ті, що мені близькі, але ж їх набагато більше. Всі ці бої мер столиці програв корупції", — написала активістка.
За її словами, протягом двох днів, що вона з художницями малювала Кличка, до них підходили місцеві жителі й жоден не виказав прихильності до міського голови. Діти почали стрибати по обличчю зі словами "Він рубає наші дерева".
Робота над муралом продовжиться наступними вихідними.
![Фото: Аннабелла Моріна/Facebook](https://www.liga.net/images/general/2023/05/08/20230508172724-8820.jpg)
Раніше мер Києва Віталій Кличко зазначив, що паркінг на Прирічній стане складовою відпочинкового комплексу на Оболонському острові. Щоб люди, які приїжджатимуть відпочивати, могли впорядковано залишати свої автівки. Вартість цього підземно-наземного паркінгу становить 120 мільйонів гривень.
Натомість мешканці Оболонського району хочуть створити "сучасну рекреаційну зону" на вулиці Прирічній "без будь-яких забудов". Зокрема, цю територію регулярно підтоплює, через що проєкт іронічно називають "аква-паркінгом".