Навчання під обстрілами та вебінари з бомбосховищ: як українці навчаються під час війни? P

23.08.2022, 11:30 • 2 хвилини
Навчання під обстрілами та вебінари з бомбосховищ: як українці навчаються під час війни? - Фото

Щодня українці мужньо доводять свою непереможність — у тому числі на освітньому фронті. Попри війну, на освітній платформі Prometheus запускаються курси, проводяться вебінари (подекуди — прямо з бомбосховищ), і вони користуються навіть більшим попитом, ніж у довоєнні часи.

Чому українці продовжують вчитися? Хтось прагне отримати нові навички або навіть професію, щоб перекваліфікуватися і змінити роботу, а хтось таким чином повертає психіку у звичне безпечне середовище, щоб знайти сили жити далі.

Якщо відразу після 24 лютого відвідуваність Prometheus очікувано обвалилася, то вже з квітня кількість активних користувачів на сайті не просто відновилася, а й перевищила довоєнні показники. З початку війни на нові курси на платформі зареєструвалися 450 000 слухачів, а відсоток успішного завершення курсів — збільшився. В умовах шоку від військових дій, регулярних обстрілів, подекуди прямо з бомбосховищ українці продовжують успішно вчитися.

Найбільш популярні програми на платформі сьогодні — ті, що дають змогу отримати практичні навички (базова психологічна самодопомога, перша медична допомога, працевлаштування під час війни) або нову перспективну професію в максимально стислі терміни.

Збільшення попиту на навчання спостерігається і серед платних курсів Prometheus+. Один із них — цикл з 11 курсів "Фундамент HR". Він підійде як для HR-початківців, так і для тих, хто вже працює у сфері HR.

Програма охоплює 11 курсів, понад 25 годин відеолекцій, 20+ годин живих вебінарів із лекторами, проміжні та підсумкові тестування, за результатами яких ви отримаєте іменний сертифікат.

● Викладачі курсу — досвідчені фахівці з People First Club, професійного клубу HR і рекрутерів, в якому навчаються та обмінюються досвідом понад 250 HR-спеціалістів з України та з-за кордону.

Приєднуйтеся до курсу, щоб здобути професію HR та опанувати кожен з її напрямків: від рекрутингу та онбордингу до бренду роботодавця та розвитку персоналу.

Завдяки росту попиту на навчання Prometheus активно працює над запусками нових курсів у сфері IT, HR, бізнесу та особистого розвитку. Дізнайтеся про них, щоб опанувати нові найперспективніші актуальні професії разом із Prometheus.

Нація, яка навчається під час війни, приречена на перемогу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Останні новини