Зі співтворця серіалу “Рік і Морті” зняли звинувачення у домашньому насильстві
Фото: people.com

Прокуратура Каліфорнії зняла звинувачення у домашньому насильстві зі співавтора серіалу "Рік і Морті" Джастіна Ройланда. Таке рішення ухвалили через брак доказів, без яких підтвердити факт насильства зі сторони Ройланда прокурори не змогли, пише The New York Times.

Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life

У 2020 році колишня дівчина звинуватила Ройланда у нанесенні тілесних ушкоджень, позбавленні свободи з застосуванням погроз, шахрайства, насильстві та обману. Обвинувачення йому висунули у травні того ж року, проте справа залишилась поза увагою медіа. Лише 12 січня, після досудового слухання, видання NBC News написало про це. Джастін Ройланд заперечував всі звинувачення.

Втім, прокурори з Каліфорнії зняли звинувачення через брак доказів, які могли б довести факт домашнього насильства. За словами речниці окружної прокуратури Кімберлі Еддс, на рішення також вплинула "нова додаткова інформація" — уточнювати, що саме дізнались під час розгляду судової справи, вона відмовилась. Наступне засідання має відбутися 27 квітня 2023.

Після звинувачень мультиплікаційний канал "Cartoon Network", який транслює "Ріка і Морті" завершив співпрацю з Ройландом. Зокрема, вони планують замінити його у сьомому сезоні, попри зняття звинувачень.

У Twitter Ройланд сказав, що він вдячний за звільнення, але "глибоко вражений жахливою брехнею, яку повідомили про нього під час судового процесу".

"Найбільше я розчарований тим, що стільки людей поспішно засудили мене, не знаючи фактів та ґрунтуючись виключно на словах озлобленої колишньої дівчини, яка намагалась обійти належний судовий процес і домогтися, щоб мене кенсилили (з англ. cancel culture – практика скасування підтримки для публічних осіб через їх думку чи дію)", — написав Джастін. 

Він додав, що сповнений рішучості рухатися вперед і зосередитися як на своїх творчих проєктах, так і на відновленні своєї репутації.