У Києві відбулася виставка приватних шкіл Ukrainian School Forum 2024
![У Києві відбулася виставка приватних шкіл Ukrainian School Forum 2024 У Києві відбулася виставка приватних шкіл Ukrainian School Forum 2024](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2024/03/21/20240321144710-8935.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
На правах реклами
Минулої суботи, 16 березня, в Києві відбувся перший масштабний освітній захід, який викликав інтерес у понад 500 родин міста – Ukrainian School Forum 2024. Виставка приватних шкіл Києва.
Кожна сім'я змогла поспілкуватись з директорами різних шкіл, а також послухати лекції та дискусії провідних спеціалістів у сфері освіти, щодо успішного майбутнього дитини.
![У Києві відбулася виставка приватних шкіл Ukrainian School Forum 2024](https://www.liga.net/images/general/2024/03/21/20240321144859-6651.jpg)
Так, важливим питанням стало саме майбутнє, адже кожен розуміє, що нинішні реалії та залучення штучного інтелекту в освітні процеси, вплине на формування дітей, які стануть випускниками у 2036 році.
15 шкіл-учасників представили абсолютно різні підходи та погляди на освіту: від демократичних основ в школі та принципів толерантності до занять з керування дронами та робототехніки.
![У Києві відбулася виставка приватних шкіл Ukrainian School Forum 2024](https://www.liga.net/images/general/2024/03/21/20240321144729-1132.jpg)
Протягом одного дня родини змогли:
- Поспілкуватись з представниками найкращих приватних шкіл Києва.
- Познайомитись з можливостями та іноземними освітніми програмами, які пропонують українські школи.
![У Києві відбулася виставка приватних шкіл Ukrainian School Forum 2024](https://www.liga.net/images/general/2024/03/21/20240321144748-5214.jpg)
- Відвідати 2 зали з контентною програмою, де провідні експерти розкрили важливі питання стосовно того, як краще зрозуміти свою дитину та якою має бути школа, щоб максимально розкрити її потенціал.
- Поставити важливі питання та отримати рішення стосовно освіти та майбутнього дитини.
![У Києві відбулася виставка приватних шкіл Ukrainian School Forum 2024](https://www.liga.net/images/general/2024/03/21/20240321144810-8996.jpg)
Також ми обговорили теми:
📍Як не помилитися при виборі школи?
📍Випускник 2036 – хто він?
📍Які є потреби у дитини в молодшій школі?
📍В яких школах України можна отримати міжнародний атестат?
📍Чи можна вступити в Оксфорд та Гарвард після закінчення української школи?
![У Києві відбулася виставка приватних шкіл Ukrainian School Forum 2024](https://www.liga.net/images/general/2024/03/21/20240321144831-5491.jpg)
Віримо, що Ukrainian School Forum 2024 став важливим етапом в розумінні майбутньої освіти дітей.