У Маріуполі можлива епідемія — міська рада
![У Маріуполі можлива епідемія — міська рада У Маріуполі можлива епідемія — міська рада](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2024/01/17/20240117152507-3519.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
За останні чотири тижні у тимчасово окупованому Маріуполі збільшилася кількість хворих на вірусні інфекції. Місто опинилося на порозі епідемії, повідомили у Маріупольській міській раді.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Зазначається, що дедалі більше містян звертаються по медичну допомогу до лікарень. У багатьох спостерігається висока температура, сильний кашель та інші неприємні симптоми.
"Окупанти не повідомляють, чи це спалах ГРВІ, чи COVID-19. Лікарні не підготували до періоду поширення інфекційних захворювань, особливо що стосується хворих на ковід", — йдеться у повідомленні.
У відомстві зазначають, що у медзакладах не вистачає необхідних препаратів та обладнання. Через низький рівень якості медицини в окупації захворюваність зростає, тож у місті можлива епідемія.