Українська тенісистка обіграла росіянку та вийшла до чвертьфіналу турніру в Іспанії
![Українська тенісистка обіграла росіянку та вийшла до чвертьфіналу турніру в Іспанії Українська тенісистка обіграла росіянку та вийшла до чвертьфіналу турніру в Іспанії](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/05/05/20230505120017-7123.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
Українська тенісистка Даяна Ястремська перемогла росіянку Анну Блинкову в 1/8 фіналу турніру WTA 125 в іспанському місті Реусі, пише "Суспільне".
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
Для перемоги українці знадобилися два сети, які тривали одну годину та 33 хвилини.
Наприкінці першого сету тенісистки обмінялися брейками, однак українка взяла три гейми на подачі суперниці, а росіянка — два. Завдяки цьому Ястремська вийшла вперед — 6:4.
Другу партію українська тенісистка могла закінчити достроково. За рахунку 3:2 вона зробила брейк, після чого взяла гейм на власній подачі та вела 5:2. Блинкова змогла зрівняти рахунок, взявши три гейми поспіль, однак наприкінці Ястремська взяла наступні два та уникнула тай-брейку та третього сету.
У чвертьфіналі Ястремська зустрінеться зі швейцаркою Джил Тайхманн.