Українська тенісистка обіграла росіянку та вийшла до чвертьфіналу турніру в Іспанії

Українська тенісистка Даяна Ястремська перемогла росіянку Анну Блинкову в 1/8 фіналу турніру WTA 125 в іспанському місті Реусі, пише "Суспільне".

Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram

Для перемоги українці знадобилися два сети, які тривали одну годину та 33 хвилини.
Наприкінці першого сету тенісистки обмінялися брейками, однак українка взяла три гейми на подачі суперниці, а росіянка — два. Завдяки цьому Ястремська вийшла вперед — 6:4.

Другу партію українська тенісистка могла закінчити достроково. За рахунку 3:2 вона зробила брейк, після чого взяла гейм на власній подачі та вела 5:2. Блинкова змогла зрівняти рахунок, взявши три гейми поспіль, однак наприкінці Ястремська взяла наступні два та уникнула тай-брейку та третього сету.

У чвертьфіналі Ястремська зустрінеться зі швейцаркою Джил Тайхманн.