Український фільм "Чорнобиль 22" здобув Гран-прі на Міжнародному кінофестивалі
![Український фільм "Чорнобиль 22" здобув Гран-прі на Міжнародному кінофестивалі Український фільм "Чорнобиль 22" здобув Гран-прі на Міжнародному кінофестивалі](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/05/03/20230503113520-9409.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
Український фільм "Чорнобиль 22" Олексія Радинського здобув Гран-прі на Міжнародному кінофестивалі короткометражних фільмів у місті Обергаузен. Про це повідомило Міністерство культури та інформаційної політики.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Фільм розповідає історію окупації Чорнобильської АЕС вустами її працівників, яким вдалося зберегти атомну електростанцію. Режисером стрічки став Олексій Радинський, продюсеркою — Люба Кнорозок. Фільм створений у рамках проєкту The Reckoning Project: Ukraine Testifies (Свідчить Україна).
Журі відзначило здатність режисера створювати напругу у зображенні російського вторгнення та будувати мости між історіями та ймовірним майбутнім без відвертої естетизації.
"Чесні та відверті інтерв’ю у фільмі роблять його важливою роботою як сьогодення, так і майбутнього", — стверджують члени журі.
Міжнародний кінофестиваль короткометражних фільмів в Обергаузені — найстаріший фестиваль короткого метра, що проводиться з 1954 року у німецькому місті Обергаузен.