Український скрипаль Дмитро Удовиченко переміг у конкурсі імені королеви Єлизавети у Бельгії
![Український скрипаль Дмитро Удовиченко переміг у конкурсі імені королеви Єлизавети у Бельгії Український скрипаль Дмитро Удовиченко переміг у конкурсі імені королеви Єлизавети у Бельгії](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2024/06/03/20240603114658-8323.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Український скрипаль Дмитро Удовиченко переміг у конкурсі імені королеви Єлизавети у Бельгії. Про це стало відомо на сайті конкурсу.
Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life
"Дмитро Удовиченко переміг у конкурсі скрипалів 2024 року! Він отримає Гран-прі Міжнародного конкурсу імені королеви Єлизавети — премію королеви Матильди", — йдеться у повідомленні.
За перемогу у конкурсі скрипаль отримає грошову премію у розмірі 25 000 євро. Також музикант матиме змогу провести концерти у Бельгії та за кордоном, і протягом чотирьох років Дмитро зможе грати на скрипці Страдіварі Huggins 1708 року, яку йому надасть у тимчасове користування Nippon Music Foundation.
Дмитро Удовиченко — український скрипаль, який є переможцем багатьох міжнародних музичних конкурсів. Серед нагород музиканта: головний приз V Міжнародного конкурсу скрипалів імені Яші Хейфеца 2017 у Литві, Grand Prix на 2018 Andrea Postacchini Competition в Італії, приз глядацьких симпатій та приз інтернет-спільноти на Міжнародному конкурсі скрипалів Йозефа Йоахима у Німеччині.
Також Дмитро став лауреатом конкурсу імені Хейфеца у Вільнюсі, Одеського конкурсу та Гран-прі конкурсу імені Андреа Постаккіні у Фермо, ще він отримав Третю премію на конкурсі Сібеліуса та Першу премію на конкурсах у Сінгапурі та Монреалі.