UNITED24 запустила збір на подолання наслідків підриву Каховської ГЕС
Фото: libkos/Instagram

Фандрейзингова платформа UNITED24  запустила збір "Допоможемо рятувальникам" на подолання наслідків підриву Каховської ГЕС.

Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях

Зазначається, що на зібрані кошти придбають човни, мотопомпи, ліхтарі, гідрокостюми, рятувальну техніку для екстрених служб України.

Повний масштаб катастрофи стане зрозумілим, коли зійде вода, а Державна служба України з надзвичайних ситуацій і Державна спеціальна служба транспорту, які здійснюють порятунок, евакуацією та працюють над подоланням наслідків трагедії, доповнюватимуть перелік потреб.

"Наслідки підриву Каховської ГЕС величезні! У зоні підтоплення опинились 26 населених пунктів деокупованої частини Херсонської області, під загрозою опинилась Миколаївська область, тож будь-яка допомога буде цінною для нас. Також вода зносить вибухонебезпечні пристрої та міни, які або детонують через рух, або вкриваються мулом, що ускладнює розмінування. Для їх знешкодження теж необхідне спеціальне обладнання", — кажуть у Державній спеціальній службі транспорту.

У ніч на 6 червня російські військові підірвали греблю Каховської ГЕС, знищивши одне з найбільших водосховищ України. Це спричинило найбільшу за десятки років екологічну катастрофу в Європі.