У Бучі запустили перші чотири муніципальні автобусні маршрути
![У Бучі запустили перші чотири муніципальні автобусні маршрути У Бучі запустили перші чотири муніципальні автобусні маршрути](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/05/09/20230509105211-1415.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
У Бучі вперше вийшли на маршрути муніципальні автобуси, подаровані муніципалітетами німецьких міст Дрезден та Бергіш Гладбах. Про це повідомили у Бучанській міській раді.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
Загалом громада отримала 10 автобусів як гуманітарну допомогу від німецького міста-побратима Бергіш-Гладбах, два з них передали ЗСУ, решту — використовуватимуть для створення маршрутів громадського транспорту.
На знак вдячності у місті відкрили площу Бергіш-Гладбах на перетині вулиць Леха Качинського та Інститутської. Також німці передали нову допомогу — комунальну та пожежну техніку.
Також автобуси передав Дрезден. Завдяки цьому у громаді створили власного перевізника — комунальне підприємство "Бучатранссервіс".
У міській раді розповіли, що протягом трьох місяців триватиме тестування пасажиропотоку та закликають містян висловлювати свої побажання та зауваження до комунального перевізника.
Наразі працюють чотири маршрути, які сполучають Бучу з Ворзелем (№101, 102), селом Синяк (№103) та Здвижівкою (№104). Графік передбачає лише три-чотири рейси на день у кожен бік.