У Чернігові волонтери реставрують будинок XIX століття — фото
![У Чернігові волонтери реставрують будинок XIX століття — фото У Чернігові волонтери реставрують будинок XIX століття — фото](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/05/24/20230524125151-7467.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Волонтерська організація "Деревʼяне мереживо Чернігова" відновлює сімейний дерев’яний будинок XIX століття на вулиці Музейна, 2Б. Про це повідомили на Фейсбук-сторінці організації.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
![Фото: Богдан Жовток](https://www.liga.net/images/general/2023/05/24/20230524125206-8829.jpg)
Наразі волонтери вже пофарбували більшу частину головного фасаду, демонтували, а потім частково зібрали з нових елементів праву частину вщент поламаного карниза, почепили нові віконниці лівого вікна та сандрик правого.
![Фото: Богдан Жовток](https://www.liga.net/images/general/2023/05/24/20230524125230-5184.jpg)
"Вдалося відновити правий фронтон, частина елементів якого втратила свій цілісний вигляд десятиліття тому. Фарбуємо, лагодимо карниз, сандрики, пілястри, подекуди навіть обшивку стін", — додають в організації.
![Фото: Богдан Жовток](https://www.liga.net/images/general/2023/05/24/20230524125218-5311.jpg)
Близько 130 років тому будинок побудував почесний громадянин міста Семен Сидоренко. Будинок переходив із покоління в покоління, і зараз в ньому живе сім'я правнучки.
![Фото: Богдан Жовток](https://www.liga.net/images/general/2023/05/24/20230524125242-3622.jpg)