У Києві відкрилась мультимедійна виставка, присвячена роковинам трагедії в Бабиному Яру
![У Києві відкрилась мультимедійна виставка, присвячена роковинам трагедії в Бабиному Яру У Києві відкрилась мультимедійна виставка, присвячена роковинам трагедії в Бабиному Яру](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/09/29/20230929143322-7519.jpeg&w=620&fit=cover&dpr=2)
28 вересня у виставковому центрі "Жива пам’ять" відкрилась мультимедійна документальна експозиція, присвячена 82-м роковинам трагедії у Бабиному Яру. Про це повідомили в Міністерстві культури й інформаційної політики.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
Виставка "Бабин Яр: Дзеркала смерті" пропонує пройти шляхом, яким йшли у свою останню путь київські євреї 29 вересня 1941 року.
На кожному кроці можна зазирнути у численні дзеркала. В них відбиваються долі жертв Голодомору і Маріуполя, депортованих кримських татар і розстріляних ромів, в’язнів ГУЛАГу, Сирця та Ягідного, військовополонених, вбитих у Катині, Дарниці та Оленівці.
За часів Другої світової війни у Бабиному Яру загинуло близько 100 000 людей: євреїв, українців, ромів. Але виставка не лише про минулі злочини проти людства, а й про трагедії сучасності.
![Фото: МКІП](https://www.liga.net/images/general/2023/09/29/20230929143334-5718.png)
За словами директорки музею історії міста Києва Діани Попової, це рефлексія на всі події, які відбувалися протягом страшного XX століття.
"Це не тільки Голокост, Голодомор чи трагедія кримськотатарського народу. Це і Куренівська трагедія. Всі ці трагедії об’єднує те, що вони є людиноненависницькими, людей просто знищували. Тут ми говоримо про гуманізм. Також ми повертаємось і до сучасної історії", — додала Попова.
![Фото: МКІП](https://www.liga.net/images/general/2023/09/29/20230929143240-5869.png)