У Києві відкрили мурал "Запорізькому меснику", який збив 7 ворожих літаків  — фото
Фото: ТСН

У Києві відкрили мурал на честь наймолодшого Героя України –  його присвячено солдату Національної гвардії Роману Гломбі. Він також відомий як "Запорізький месник", повідомляють у МВС.

Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram

Автори зазначають, що цей мурал — можливість розповісти справжню історію 19-річного хлопця — строковика Нацгвардії, який вже в перші місяці повномасштабного вторгнення Росії на територію України збив 7 ворожих літаків з ПЗРК "Ігла" та ракети під час боїв у Запорізькій області.

Фото: МВС
Фото: МВС

"Такі люди мають бути закарбовані в пам’яті українців", — сказав під час відкриття муралу заступник командувача Національної гвардії України з роботи з особовим складом генерал-майор Олег Сахон.

На стінописі зображений "Запорізький месник", який нанизує на голку збиті ворожі літаки. Ідею ініціювала команда Charity Hub, до неї долучився також Тарас Тополя, лідер гурту "Антитіла".

Під час презентації муралу Тополя анонсував відкриття збору 3 млн грн на ударні та розвідувальні дрони для бригад "Гвардії наступу". На стінопис нанесли QR-код, за яким можна зробити донат на дрони.

Фото: МВС
Фото: МВС