RU

У Києві пройде благодійна виставка, присвячена Азовському узбережжю — фото

28.04.2023, 17:15 • 2 хвилини
У Києві пройде благодійна виставка, присвячена Азовському узбережжю — фото - Фото
Фото: Олексій Кондаков

Художник Олексій Кондаков проведе благодійну виставку робіт "Блакитна серія", присвячену Азовському узбережжю. У межах події продаватимуть шість картин. Про це пише DTF Magazine.

Мета — зібрати з продажу робіт 100 000 гривень і передати їх на Бахмутський напрямок. На них придбають два дрони Mavic для третього батальйону 101 бригади Генштабу.

У межах виставки, яка триватиме тиждень, можна придбати шість картин (в обмеженому тиражі) за QR-кодом, а ціна кожної роботи становитиме 120 євро. Покупець обирає формат друку та рамку, у яку хоче оформити зображення.

"Раніше ми щоліта всією родиною відпочивали на Білосарайській Косі. Для мене це була одна з небагатьох можливостей побувати ближче до місця народження й дитинства. На жаль, з 2014 року я не мав змоги побувати в Донецьку. Ці роботи — невелике надбання і спогади, що мені лишилися", — розповідає художник.

Виставка Кондакова відкриє серію благодійних заходів, що регулярно проходитимуть у Gol’da music bistro. Наступною стане виставка ілюстратора Сергія Майдукова.

Виставка "Блакитна серія" відбудеться в Golda Music Bistro о 19:30.

Фото: Олексій Кондаков

Фото: Олексій Кондаков

Фото: Олексій Кондаков

Фото: Олексій Кондаков

Фото: Олексій Кондаков
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини