В Києві руйнується ще одне мозаїчне панно
![В Києві руйнується ще одне мозаїчне панно В Києві руйнується ще одне мозаїчне панно](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/06/29/20230629151708-7448.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
В Києві у приміщенні кафе покинутого заводу "Електронмаш" руйнується мозаїка авторства Олени Гнєдаш, учениці Тетяни Яблонської. Про це повідомила містянка Анна Єгорова.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
Вона зазначила, що мозаїка "вже почала осипатися". За словами Анни, минулого року була створена відповідна петиція, однак вона не набрала навіть третини потрібних голосів.
![Фото: Анна Єгорова / Facebook](https://www.liga.net/images/general/2023/06/29/20230629151721-6517.jpeg)
На допис Анни Єгорової відгукнулася депутатка Київради Ксенія Семенова. "Електронмаш викупив мій колега і підприємець Баленко. Він схожий на людину, яка розуміє цінність мистецтва. Поговорю з ним обов‘язково про це", — написала Ксенія.
Зокрема, депутатка додала, що наразі немає змін в Департаменті охорони культурної спадщини. Облікову документацію, крім двох людей в КМДА, роблять активісти з небайдужими науковцями.
Ксенія Семенова запропонувала створити літню школу, де люди змогли б навчитися досліджувати спадок і збирати матеріали для захисту монументального мистецтва.