RU

У Києві створили реабілітаційний майданчик для людей з травмами ніг та ампутаціями – фото

28.07.2023, 10:45 • 2 хвилини
У Києві створили реабілітаційний майданчик для людей з травмами ніг та ампутаціями – фото - Фото
Фото: Київзеленбуд

У Києві облаштували реабілітаційний майданчик для людей з травмами ніг та ампутаціями. Це пілотний проєкт, пише Київзеленбуд.

Він розташований у сквері біля будівлі Київської міської клінічної лікарні № 4 за адресою вул. Солом’янська, 17. У цій лікарні лікується і проходить реабілітацію багато військових, а також людей, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Фото: Київзеленбуд

"Реабілітація людей, що мають травми ніг, ампутації, – це дуже складний і довготривалий процес як психологічний, так і фізіологічний. Адже слід вчитися заново ходити, відчувати поверхню, різницю між різними покриттями, як то асфальт, бруківка, решітка, розуміти найменші перепади висоти – все те, на що раніше, можливо, навіть не звертали уваги, стає помітним", — йдеться у повідомлені.

Тому у сквері площею 192 кв. м створили "тренувальний" майданчик з типів покриття, які найчастіше використовуються у населених пунктах.

Фото: Київзеленбуд

На ньому поєднали різні за текстурою, розмірами й укладкою види ФЕМу. Зокрема, додали ділянки з паркувальною решіткою, флатом, шаблонами уваги та руху й невеликий дерев’яний місток, а також встановили лави й урни.

Фото: Київзеленбуд

За словами гендиректора Київзеленбуду Олексія Короля, це новий досвід не лише для Києва, а й для України. Подібні об’єкти є в інших європейських країнах. Проте вони орієнтовані на цивільних.

Фото: Київзеленбуд
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини