В Києві за два місяці евакуювали понад 17 000 автівок
Фото: КМДА

У Києві за січень та лютий евакуювали 17 407 автомобілів. Завдяки цьому до місцевого бюджету надійшло понад 12,9 мільйона гривень. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор.

Читайте нас в Telegram: головні новини коротко

За його словами, у Києві за день евакуюють близько 250-350 автомобілів. Під час повітряних тривог евакуація не здійснюється.

За несплату паркування виносять до 350 постанов щодня.Також з початку року водії сплатили близько 7,5 мільйона гривень за користування муніципальними майданчиками для платного паркування.

Разом з тим Руслан Кандибор наголошує, що не можна забороняти евакуйовувати автівки у період воєнного стану.

"Це призведе до колапсу в центральній частині. Місто не матиме можливості у разі надзвичайних ситуацій евакуйовувати транспортні засоби, які створюють перешкоди для спецтехніки, зокрема для карет швидкої допомоги, пожежних машин тощо", — сказав Руслан Кандибор.

За словами Кандибора, з такою ситуацією місто зіштовхнулося в перші дні війни, коли до Центрального вокзалу був повністю заблокований під’їзд покинутими транспортними засобами, що унеможливлювало повноцінну евакуацію людей.