На Київщині відновили понад 10 000 об'єктів, пошкоджених через вторгнення РФ
Фото: КОВА

У Київській області вже відновили 10 600 об’єктів, пошкоджених через ведення бойових дій на території регіону. Про це повідомили в Київській ОВА.

Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях

Більшість цих обʼєктів (5 769) — це багатоквартирні чи приватні житлові будинки. Також частково відновили 3 587 об’єктів житлового фонду, провели роботи та з повного відновлення 158 закладів загальної середньої й дошкільної освіти та 86 закладів охорони здоров’я, що були пошкоджені внаслідок ведення бойових дій.

Як повідомляється, об’єкти відновлені за кошти, виділені з резервного фонду державного та місцевих бюджетів, за сприяння міжнародних партнерів, організацій та фондів.

"Відбудова області є пріоритетом. Ми на постійному зв’язку з територіальними громадами, аби розуміти їхні потреби. Для відбудови залучаємо всі можливі джерела фінансування — не лише кошти з державного та місцевих бюджетів, а й міжнародних фондів та організацій. Адже найголовніше — повернути людей до своїх домівок", — зазначив заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.

У Київській області налічують 27 000 пошкоджених об’єктів внаслідок російської збройної агресії. Ця кількість змінюється через постійні повітряні атаки ворога. Найбільше постраждало понад 24 000 житлових об’єктів.