У школах Києва збільшать кількість годин "Захисту України"
![У школах Києва збільшать кількість годин "Захисту України" У школах Києва збільшать кількість годин "Захисту України"](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/09/08/20230908173235-1435.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
У київських школах збільшать кількість годин на підготовку старшокласників у межах навчальної програми "Захист України". Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
На його думку, якісна підготовка молоді допризовного віку з військових, тактичних та медичних дисциплін — це необхідність часу. Тому столиця разом з військовими планує розробити програму, яка "фактично буде частиною великої програми підготовки військових".
Зокрема, ця програма включатиме не лише теоретичні знання, а й практичні навички. За словами Мондриївського учні 10 та 11 класів мають навчитись пілотувати дрони, використовувати симулятори.
Наразі робоча група працює над тим, аби передбачити на це кошти в бюджеті на наступний рік. Також підбиратимуть вчителів, щоб вони "були моральними авторитетами для підлітків та розумілися на тонкощах освітнього процесу".
"Тільки так навчання з цього предмету буде викликати позитивні емоції та інтерес у молодого покоління. Ми впевнені, що все задумане нам вдасться реалізувати, і вже з нового року 35 000 старшокласників відчують ці зміни", — підкреслив Валентин Мондриївський.