В ТРЦ GULLIVER розпочався щорічний збір подарунків для самотніх бабунь та дідунь

На правах реклами

"Бабуня Марія з Ржищівського геріатричного пансіонату мріє про теплі м'якенькі капці та вовняну хустинку, щоб було тепло і затишно чаювати в колі сусідок по кімнаті. А 74-річний Сергій Валерійович з Житомирського пансіонату хотів би на Новий рік отримати цікаву книгу (бажано детектив) та пазл з великими деталями. Він обожнює читати та інтелектуальні ігри – дві його улюблені справи, за якими ніколи не засумуєш"

– розповідає Наталія Макєєва, менеджерка програми "Гідна старість" в БФ Let’s help.

В ТРЦ GULLIVER розпочався щорічний збір подарунків для самотніх бабунь та дідунь

Благодійний фонд Let’s help вже четвертий рік поспіль проводить новорічний збір подарунків по проєкту "Огорни теплом", бо не може залишити підопічних геріатричних пансіонатів без уваги та турботи напередодні Різдва і Нового року. Мета – подарувати радість і відчуття сімейного затишку самотнім бабуням та дідуням, які залишились без родинної підтримки і змушені проживати в геріатричних закладах. 

ТРЦ Gulliver третій рік поспіль допомагає фонду збирати подарунки для стареньких, розміщуючи на території розважального центру різдвяний будиночок, в який всі небайдужі можуть покласти приємний пакуночок для самотніх бабунь та дідунь. В цей раз акція триватиме з 6 по 28 грудня, а будиночок розміщується на нульовому поверсі торгівельного центру, біля ескалаторів та входу в магазин "Сільпо". Все що потрібно зробити, це придбати подарунок для літньої людини, принести його в ТРЦ Gulliver та покласти всередину різдвяного будиночка. БФ Let’s help по закінченню акції збере подарунки, гарно запакує та передасть в пансіонати.

В ТРЦ GULLIVER розпочався щорічний збір подарунків для самотніх бабунь та дідунь

Бажані подарунки, які можна придбати самостійно та покласти в різдвяний будиночок:
• Теплий плед
• Вовняна хустка
• Зимові шкарпетки жіночі (розмір 38-40)
• Зимові шкарпетки чоловічі (розмір 40-46)
• Шапка, шарф, рукавиці (жіночі / чоловічі)
• Кімнатні капці жіночі (розмір 38-40)
• Кімнатні капці чоловічі (розмір 40-46)
• Теплий халат (жіночий / чоловічий)
• Теплі колготки жіночі
• Набір для в'язання
• Набір для вишивання
• Набір для творчості
• Набір косметичний (шампунь, крем для тіла, піна та станок для гоління тощо)

Всі бажаючі, які хочуть приєднатись до акції, але не можуть приїхати в ТРЦ Gulliver мають змогу долучитись до добрих справи благодійним внеском на офіційному сайті фонду. На зібрані кошти Let’s help самостійно закупить подарунки зі списків, наданих пансіонатами, та передасть на початку січня особисто кожен подарунок підопічним. Фотозвіти з врученням подарунків будуть викладені в соцмережах БФ Let’s help. 

Тож приєднуйтесь і створимо новорічне диво для самотніх бабунь та дідунь разом! 

Благодійний фонд Let's Help з 2015 року системно допомагає літнім людям та працює над створенням гідної старості в Україні. Наразі під опікою фонду перебувають десятки тисяч літніх людей та 122 геріатричних пансіоната у 14 областях України. 

Восени 2022 року основним завданням БФ Let’s help стала підготовка геріатричних закладів до зимового періоду. За 2022 рік було закуплено понад 25 генераторів, 2 твердопаливних котлів, продукти довготривалого зберігання, понад 2000 теплих комплектів одягу та інших речей, необхідних взимку для комфортного проживання. Окрім допомоги геріатричним закладам, фонд активно розпочав адресну допомогу літнім людям, які не мають дітей та онуків, надаючи їм продуктові кошики, вагою від 12 до 17 кг. У 2023 році фонд заснував проєкт "Подаруй окуляри", метою якого є проведення повної перевірки зору в підопічних геріатричного закладу з подальшою заміною чи наданням окулярів. 

Наразі фонд опікується 122 пансіонатами в 14 областях України, але ставить собі за мету взяти під опіку всі державні заклади України та побудувати Гідну Старість!