RU

В Україні відтворили вишиванку Бандери в military style і подарували її Залужному — фото

12.05.2023, 13:24 • 2 хвилини
В Україні відтворили вишиванку Бандери в military style і подарували її Залужному — фото - Фото
Фото: Вишивка в одязі видатних українців/ facebook

У Львові відтворили вишиванку Бандери в military style та подарували першу сорочку з колекції головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному. Про це повідомили на сторінці проєкту "Вишивка в одязі видатних українців".

Вишиванку створили львівські майстри. "Ми пишаємося тим, що найперша сорочка з цієї колекції тепер належить нашому Головному захиснику! Нехай вона стане вишиваною бронею для нашого головнокомандуючого, бо саме він веде наших воїнів до Перемоги", — йдеться у повідомлені. 

Фото: Вишивка в одязі видатних українців/ facebook

Фото: Вишивка в одязі видатних українців/ facebook

Майстрині зазначають, що рік тому проєкт "Вишивка в одязі видатних українців" відтворив сорочку Степана Бандери. Разом з ініціативою "Всесвітній день вишиванки" провели не одну акцію "Вишиванка — духовна броня українців", що допомогло зібрати кошти та придбати бронежилети для воїнів, реанімобіль для госпітальєрів, та необхідне спорядження для ЗСУ.

Фото: Вишивка в одязі видатних українців/ facebook

Сорочку створили за схемами Вікторії Кривоніс, її пошили в ательє ZETA atelier, а вишивала майстриня Ольга Лелик.

Засновницею проєкту "Вишивка в одязі видатних українців" є донеччанка Тетяна Зез, яка переїхала до Львова. За збереженими у музеях зразками одягу української інтелігенції минулих століть вона відтворює копії вишиванок Лесі Українки, Івана Франка, Тараса Шевченка, Марії Заньковецької, Максима Рильського, Михайла Старицького, Павла Полуботка, Степана Бандери.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини