250 000 тонн сміття на рік: коли добудують сміттєпереробний завод у Львові
Будівництво сміттєпереробного заводу у Львові планують завершити до кінця 2023 року. Про це повідомляє Львівська міська рада.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Передбачається, що на заводі можна буде переробляти 250 000 тонн відходів на рік. Це саме та кількість відходів, яку сьогодні збирають у Львові.
Як зазначили у міськраді, ділянка, на якій будується завод, є досить складною, адже поруч тече річка Полтва. Відтак, щоб уможливити будівничі роботи, на території майбутнього заводу було забито понад 2 000 паль. Загальна площа ділянки – 9,7 га, а площа забудови становитиме 21 901,30 м².
Уже повністю завершили етап проєктування і виконали 25% будівельних робіт. Далі планують почати монтувати обладнання. Роботи виконує польська компанія Control Process S.A., яка вже працювала над подібним заводом у польському Ольштині.
Паралельно з будівництвом заводу у Львові працює станція компостування харчових та садово-паркових відходів, а також триває рекультивація Грибовицького полігону.