RU

Японський бренд Uniqlo запустив колаборацію з українськими художницями — фото

23.05.2023, 10:21 • 4 хвилини
Японський бренд Uniqlo запустив колаборацію з українськими художницями — фото - Фото
Скриншот із сайту Uniqlo

Німецька філія японського бренду Uniqlo запустила колаборацію з українськими художницями, які живуть у Берліні та належать до Ukrainian Cultural Community (UCC).

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений UCC Berlin (@ucc_berlin)

Спільна колекція стала частиною проєкту Uniqlo під назвою UTme. Його суть полягає в тому, що покупці можуть самостійно розробити дизайн речі, доповнивши її текстом, зображеннями, принтами чи наліпками просто в магазині.

Колекція представлена базовими футболками, лонгслівами та шоперами з малюнками чотирьох українських художниць:

Зіна Ісупова — київська художниця, яка живе в Берліні з 2022 року. Вона створює барвисті паперові колажі, які фіксують прості, повсякденні предмети, зменшені до мінімальних форм.

Скіншот зі сайту Uniqlo

Viki Berg — харківська художниця, яка зараз живе і працює в Берліні. Вона спеціалізується на тафтингових килимах і створює їх, щоб поєднати реальність з культурною історією України.

Скіншот зі сайту Uniqlo

Ptashka Somari — вулична художниця, яка переїхала з України до Берліна у 2022 році. Мисткиня створює малюнки на стінах, фресках та полотнах на основі постграфіті та ретрофутуризму. В основі її творів — вигадані самою художницею персонажі.

Скіншот зі сайту Uniqlo

Анастасія Пасічник — художниця та засновниця Ukrainian Cultural Community. Для колаборації з UTme Анастасія створила два нових принти.

Скіншот зі сайту Uniqlo

Придбати речі можна в магазині Uniqlo в Берліні, за адресою Tauentzienstraße 7b/c.

Ukrainian Cultural Community заснувала Анастасія Пасічник у квітні 2022 року у відповідь на війну Росії проти України.

Проєкт UCC пропонує житло та студію для українських художників у Берліні. Вони також організовують культурні події — виставки, концерти, семінари, аукціони та лекції.

Ukrainian Cultural Community створює умови для розвитку мультикультурної співпраці та робить українське сучасне мистецтво міжнародним.

Зокрема, Uniqlo Germany оголосив, що пожертвував 5000 євро для Ukrainian Cultural Community.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини