NYT випустив документалку про Брітні Спірс і судову тяганину. Що про це каже сама співачка

Співачка Брітні Спірс та її хлопець Сема Асгарі відреагували на документалку The New York Times про судові позови довкола опікунства над артисткою.

Читайте нас в Telegram: головні новини коротко

І Брітні, і її бойфренд прокоментували фільм на своїх інстаграм-сторінках.

Співачка відповіла завуальовано: вона опублікувала відео свого виступу з піснею Toxic і описом, який виглядає, як відповідь на фільм.

Читайте також: У 2012 році Брітні Спірс увійшла в топ-10 найбільш високооплачуваних співачок

"Я завжди любитиму виступати. Але й звичайною людиною хочу бути. Я люблю і буденне життя теж! Кожна людина має свою історію та власну думку щодо історій інших людей! У нас у всіх такі різні, яскраві та красиві життя! Запам’ятайте: що б ми не вважали відомим про життя людини, це ніщо порівняно зі справжньою людиною за об’єктивом камери!", – написала Спірс.

А от бойфренд співачки назвав її батька "повним мудаком". 

Відомо, що за умовами опіки, Джеймс Спірс має повний контроль над фінансами та активністю своєї доньки. 

А творці фільму багато уваги приділили теорії, що вона перебуває під опікою примусово.

У 2007 році Брітні Спірс визнали недієздатною та передали під опіку батька Джеймса Спірса. Це все сталося після розлучення співачки, втрати опікунства над дітьми і смерті її тітки. Брітні почала зловживати алкоголем і наркотиками. Все це проходило під пильним стеженням журналістів. Тоді ж співачка і поголилася налисо. Останнім часом в соцмережах розкручують теорію, буцімто співачку тримають у заручниках. Її сторінки сповнені повідомленнями підтримки від фанатів зі словами #FreeBritney.