Перемоги та рекорди: Романчука, Болдирєва, Каланіної та збірної України з боксу – дайджест

Плавання

Михайло Романчук став рекордсменом України та Європи.

Про це повідомляє Суспільне Спорт

Український спортсмен взяв участь у показовому запливі на дистанцію 800 метрів вільним стилем на змаганнях ISL-2020.

Результати запливу не впливали на залік фінального матчу. Це були показові змагання для включення дистанції у 800 метрів у наступному сезоні.

За правилами змагань перемагає не той, хто подолав дистанцію швидше за всіх, а той, хто зібрав більше очок по ходу дистанції.

Так Михайло Романчук переміг не тільки за кількістю балів, але й за часом фінішу. Він встановив рекорд України та Європи, пропливши 800 метрів за 7:25.73.

Біатлон

Українська збірна з біатлону демонструє позитивний результат на зборах у Фінляндії.

Так у жіночій гонці на коротку дистанцію у двокілометрові кола першою фінішувала Олена Підгрушна. Друге місце також посіла українка – Віта Семеренко.

Дар'я Блашко замкнула трійку фінішерів. Проте вона виконала чотири неточних вистріли на стійці.

Четвертою фінішувала Катерина Бех. Вона також зробила чотири промахи.

Валентина Семеренко фінішувала десятою.

У чоловічих перегонах на короткі дистанції українці також показали відмінний результат.

Перше місце посів Дмитро Підручний, друге – Богдан Цимбал, а четверте – Тарас Лелюк.

Третє місце посів болгарський спортсмен Владімір Ілієв.

Інші українські біатлоністи увійшли в топ-15. Артем Прима фінішував сьомим, Руслан Ткаленко – дванадцятим, а Антон Дудченко – тринадцятим.

Скелелазіння

На чемпіонаті Європи зі спортивного скелелазіння український спортсмен Даниїл Болдирєв здобув золото.

Він переміг у дисципліні "Швидкість".

У фіналі українець піднявся на вершину за 5,69 секунд.

Про це повідомляє на своїй сторінці в Instagram Спортивний комітет України.

Дзюдо

На чемпіонаті Європи з дзюдо українська збірна отримала лише одну медаль – бронзову.

Її здобула Ангеліна Каланіна. Спортсменка виступає у ваговій категорії понад 78 кг.

У півфіналі українка поступилася колишній українській спортсменці Ірині Кіндзерській. Наразі вона представляє Азербайджан.

У фіналі за бронзу Каланіна перемогла німкеню Жасмін Грабовські.

Бокс

Українська молодіжна збірна з боксу завоювала на чемпіонаті Європи 15 медалей. Серед них три золоті, п'ять срібних та сім бронзових медалей.

Про це повідомляє на своєму офіційному сайті Федерація боксу України.

Золоті медалі здобули Ілля Тогобицький, Микита Горбатенко та Юрій Захареєв.

Срібними призерами стали: Роман Літвінов, Василь Ткачук, Марина Стойко, Анна Сезько та Яна Тараненко.

Бронзові нагороди в скарбничку української збірної принесли: Данило Дрижак, Геннадій Масленніков, Бозорбой Матякубов, Денис Салабай, Катерина Боднарчук, Раїса Піскун та Вікторія Левчук.

За кількістю медалей, молодіжне Євро-2020 стало найкращим для української збірної за всю історію участі у змаганнях.