Скандал у дитсадку в Чернівцях. Батько дівчинки каже, що йому не дають спокою інші батьки
![Скандал у дитсадку в Чернівцях. Батько дівчинки каже, що йому не дають спокою інші батьки Скандал у дитсадку в Чернівцях. Батько дівчинки каже, що йому не дають спокою інші батьки](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2020/12/02/20201202181019-1908.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Продовження історії зі скандалом на 8 березня у Чернівецькому дитсадку – батько дівчинки, який відмовився давати гроші на подарунки, каже, що тепер його цькують інші батьки.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Про це Ігор Лесько розповів у коментарі Громадському.
Але дівчинку, каже, у садочку не чіпають.
"Тези такі: "Батько – жлоб", "Треба бути як всі", "Твоїй дитині подарунки повинен купувати ти", "Батько піариться на травмах дитини". Якщо вивчити коментарі, легко впізнається вектор громадської думки", – зазначив він.
Чоловік каже, що наразі освітній департамент міста розслідує цю справу.
Разом з тим, він не планує переводити дитину в інший садок.
Ігор Лесько поскаржився у фейсбуці, що в чернівецькому дитсадку вирішили покарати його дитину за те, що вони не скинулися грошима на святкування 8 березня в групі. Каже, що йому прислали фото ображеної дитини, яка самотньо сидить у стороні, прислали.
![Скандал у дитсадку в Чернівцях. Батько дівчинки каже, що йому не дають спокою інші батьки](https://www.liga.net/images/general/2021/03/11/20210311153423-7621.jpg)
Завідуюча дитсадка №42 Аліна Колибняк запевняє, що ніхто навмисно фото не надсилав батькам. А вихователі не збирають гроші. Це все ініціатива батьків.