Історії

Дивіться фешн-фотосесію екіпажу Ноосфери в парках для полярників "Академіка Вернадського"

21.02.2022, 13:44 • 3 хвилини
Дивіться фешн-фотосесію екіпажу Ноосфери в парках для полярників
Фото: Саша Маслов

Для команди української антарктичної станції "Академік Вернадський" розробили спеціальні дизайнерські парки, повідомили в пресцентрі Національного антарктичного наукового центру.

Antarctic Expedition Parka розробив український бренд IENKI IENKI. Над ними працювали пів року.

"Протягом цього часу команда бренду тісно співпрацювала з полярниками, враховуючи їхній досвід перебування в Антарктиці. Весь рік учасники експедицій живуть і працюють у дуже специфічних та суворих погодних умовах – крім майже постійної температури нижче нуля та підвищеної вологості, близько 300 днів на рік йде сніг або дощ", – пояснюють у НАНЦ.

За словами Дмитра Євенка, засновника бренду IENKI IENKI, парки розробили в співпраці з італійською фабрикою Majocchi. Так створили нову тканину спеціально для погодних умов станції – щоб протистояти впливу холоду, вологи та вітру. А внутрішній наповнювач – пух – обробили інноваційним гігроскопічним розчином, який зробив його водонепроникним.

"Таким чином, парки мають подвійний захист від води – не тільки зовні, а й усередині", – пояснив Євенко.

Моделями стали члени екіпажу українського судна "Ноосфера". Позували вони перед камерою українського фотографа Саші Маслова, який вже 10 років живе та працює в Нью-Йорку й відомий своїми документальними фотопроєктами "Ветерани" та "Ukrainian Railroad Ladies", а також співпрацею з The New York Times, Esquire.

Вже в березні всю партію нових парок відправлять в Чилі, звідки доставлять на "Академік Вернадський".

Підписуйтесь на LIGA.Life в Facebook: тільки корисна інформація для українських родин

Катерина Амеліна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини