Дитсадки і початкова школа вчитимуться в "жовтій" зоні без умови 80% щеплених працівників

Умову 80% щепленого від COVID-19 персоналу скасували для дитсадків, початкових класів і спеціальних закладів загальної середньої освіти скасували, повідомив 22 вересня керівник Міносвіти Сергій Шкарлет, йдеться на сайті МОН.

Читайте нас в Telegram: головні новини коротко

Підписуйтесь на LIGA.Life в Facebook: тільки корисна інформація для українських родин

"Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм. Такий "виняток" діятиме під час "жовтого" та "червоного" рівнів епіднебезпеки", – зазначив Шкарлет.

А про змінені карантинні заходи в дитсадках читайте тут

Щодо роботи інших освітніх закладів і інших класів школи – від 23 вересня навчання у тих, де не вакциновано 80% персоналу, переходить на онлайн формат, пояснили в МОН, коментуючи заяви низки облдержадміністрацій про те, що школи закривають повністю, а навчання припиняють.

Детальніше про те, як працюватимуть освітні заклади в Україні у "жовтій" зоні, читайте в матеріалі Частину шкіл з 23 вересня закриють через "жовту" зону? Які зміни вніс уряд і що буде далі

Дитсадки і початкова школа вчитимуться в "жовтій" зоні без умови 80% щеплених працівників
Джерело: МОН
  • 23 вересня вся Україна переходить у жовту карантинну зону. За парти потраплять діти тільки тих шкіл, де вакциновані не менше 80% персоналу.
  • Станом на 22 вересня в Міносвіти досі не можуть назвати кількість таких шкіл в Україні. 
  • Натомість в облдержадміністраціях кажуть чітко: з 00:00 23 вересня школи, де персонал не дійшов до позначки по щепленнях, закривають двері.