Для абітурієнтів з порушенням зору ввели ЗНО шрифтом Брайля
![Для абітурієнтів з порушенням зору ввели ЗНО шрифтом Брайля Для абітурієнтів з порушенням зору ввели ЗНО шрифтом Брайля](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2020/12/28/20201228124821-1238.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Український центр оцінювання якості освіти впроваджує інклюзивний варіант ЗНО – матеріали будуть надруковані шрифтом Брайля для абітурієнтів із порушенням зору.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
Про це розповіли в УЦОЯО.
Це буде доступно для тих, хто здає ЗНО з української мови і літератури, математики, історії України та біології.
Стосовно часу, то абітурієнти матимуть по 150 хвилин на математику і українську мову та літературу, на всі інші – по 120 хвилин, з українською мовою без літератури включно.
Для цього будуть призначені додаткові сесії ЗНО.
"Під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання усі учасники, які в процесі навчання використовують шрифт Брайля, отримають тестовий зошит із завданнями сертифікаційної роботи та зошит відповідей. Відповіді на завдання мають бути записані рельєфно-крапковим шрифтом із використанням Брайлівського приладу для письма та грифеля з однієї сторони аркуша, починаючи з наступного після титульного", – пояснили в УЦОЯО.
Читайте також: