Кабмін дозволив виділити з бюджету кошти на створення онлайн-уроків
Сергій Шкарлет (Фото: пресслужба МОН)

Як пояснив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет під час позачергового засідання уряду 13 жовтня, розширення напряму спрямування коштів за бюджетною програмою дозволить забезпечити дистанційне навчання під час карантину.

Читайте нас в Telegram: головні новини коротко

За його словами, планується виділити кошти на розроблення, придбання та супроводження дистанційних курсів з різних предметів, а також  розміщення в інформаційно-телекомунікаційних системах онлайн-уроків для учнів та вчителів.

Відповідаючи на питання батьків на брифінгу після засідання уряду, Шкарлет зазначив, що після 30 жовтня, у залежності від рівня епідемічної ситуації в країні, для учнів початкової школи можуть бути запроваджені інші форми навчання, крім дистанційної. Зокрема, змішана або очна.

У МОН неодноразово заявляли, що організувати дистанційне навчання для молодших школярів проблематично.

Раніше директор Українського інституту розвитку освіти Вадим Карандій заявив, що у жовтні Кабмін має ухвалити низку нормативних актів, які дозволять спрямувати кошти на створення Всеукраїнської школи онлайн-2. За його даними, всього на це планується витратити 63 мільйони гривень. Коли її планують запустити та як зміниться проєкт, він розповів Liga.Life.