Мінцифра заощадила та закупила для вчителів більше ноутбуків, ніж планували
Фото: сайт Міністерства освіти і науки України

В межах проєкту "Ноутбук кожному вчителю" Мінцифри та МОН понад 61 000 українських вчителів отримали комп’ютерну техніку, пише Міністерство цифрової трансформації.

Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях

За планом коштом субвенції та співфінансування (тобто частину платить держбюджет, частину – місцева влада) з місцевих бюджетів 24 області та місто Київ мали отримати 60 000 ноутбуків. Загалом на проєкт було виділено понад 1,1 млрд грн. 

Однак завдяки прозорості процесів та економії коштів вдалося перевиконати план. В регіонах процес закупівлі ноутбуків допомагали координувати заступники голів ОДА з цифрової трансформації, повідомляють у Мінцифрі. 

Підписуйтесь на LIGA.Life в Facebook: тільки корисна інформація для українських родин

Як зазначається, також вдалося заощадити понад 100 млн грн, з яких 73 млн грн уряд вже спрямував на освітні потреби, а залишок повернеться в бюджет. 

Подивитися, як ОДА та місто Київ використовували кошти, скільки та за яку ціну купували техніку, можна за допомогою дашборда: https://bit.ly/3CqrlSb

  • Про перші постачання обіцяної техніки – ноутбуки для 4000 вчителів у п’яти областях МОН відзвітувало лише 12 листопада. 

Підписуйтесь на LIGA.Life в Facebook: тільки корисна інформація для українських родин