Пояснення

В Україні відкрили перший анонімний пункт вакцинації від COVID. Як він працює і для кого

17.11.2021, 15:43 • 2 хвилини
В Україні відкрили перший анонімний пункт вакцинації від COVID. Як він працює і для кого - Фото
Ілюстративне фото: EPA

На Закарпатті відкрили анонімний пункт вакцинації проти COVID-19, пише Zaxid.net.

Це соціальний проєкт для людей, які отримали фальшивий сертифікат про щеплення від коронавірусу та змінили своє рішення і зараз хочуть зробити вакцинацію.

За темою: У церквах різних конфесій почали вакцинувати від COVID-19 – Ляшко

Також щепитися анонімно можуть люди, які з релігійних чи сімейних причин не хочуть розголошувати інформацію про вакцинацію від Covid-19. 

Наразі можливість зробити щеплення анонімно можуть усі мешканці Закарпатті в анонімному кабінеті щеплень у медичному центрі в Ужгороді.

Як повідомив лікар-інфекціоніст Віктор Петров, кабінет анонімно вакцинації буде працювати в Ужгороді цілодобово на вулиці Східній, 4/1 (медичний центр Prevention Hospital).

"Це можна буде зробити під будь-яким псевдонімом, який людина вкаже при візиті до медичного центру", – сказав Віктор Петров.

Він також запевнив, що у медичному центрі працівники, які проводитимуть анонімну вакцинацію, не задаватимуть лишніх запитань, не засуджуватимуть людей і не присоромлюватимуть за їх попередні помилки та переконання.

Ініціатива щодо запровадження такого проекту на Закарпатті належить керівнику кафедри соціальної роботи УжНУ, професору, депутату Закарпатської обласної ради Федору Шандру. 

За його словами, в області було проведено соцдослідження і наразі на Закарпатті нараховується 4 тисячі фальшивих сертифікатів про вакцинацію від коронавірусу.

Катерина Амеліна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини