В Україні нарешті дозволили брати домашніх тварин у бомбосховища
![В Україні нарешті дозволили брати домашніх тварин у бомбосховища В Україні нарешті дозволили брати домашніх тварин у бомбосховища](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2024/01/26/20240126130120-1114.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
Українцям дозволили брати з собою у бомбосховища домашніх улюбленців, повідомили в МВС.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
"Відтепер під час тривоги брати домашніх улюбленців до об’єктів цивільного захисту можна за умови, якщо власники тварин забезпечать безпеку оточуючих та майна", — йдеться у заяві МВС.
Також власник тварини має:
— наглядати за твариною в укритті;
— створити усі необхідні умови, що відповідають біологічним, видовим та індивідуальним особливостям тваринки;
— дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог і ветеринарних норм.
"Домашні тварини, які можуть становити небезпеку для життя чи здоров’я людини, мають бути на повідку. Собаки, породи яких належать до переліку небезпечних, обов’язково мають бути у намордниках", — додали в МВС.
Раніше офіційно тварин не можна було брати з собою у бомбосховище. У грудні 2023 року у Києві охоронець однієї зі шкіл Святошинського району не пустив до укриття під час тривоги двох дітей, бо вони були із собакою.