Аудіокнижна проблема: чи зможуть українські видавці виплутатися з інформаційного капкану

Наразі ситуація в країні виглядає так, що переважна більшість українських видавців прав на аудіокниги, на жаль, не має. Виключення тільки підкреслює правило. За кілька років все зміниться, але зараз ми можемо виставити склад із максимум 500-1000 найменувань прав на комерційні тайтли від українських видавців (цифра з запасом).
Системно працювали в напрямку купівлі прав всього кілька видавництв. Наприклад, в Нашому форматі ми купували права на аудіокниги ще з 2015 року, з прицілом на майбутнє. Сподіваюсь, що тенденція продовжується і зараз.
В Лабораторії кожну нашу книжку видаємо за замовчуванням в електронному форматі та аудіоформаті в момент релізу "паперу". Асортимент найбільшої платформи з сучасним українським аудіоконтентом АБУК – до 200 комерційних назв, і він стрімко зростає. Російські платформи налічують тисячі тайтлів, найбільший каталог у Ексмо-АСТ, що володіє Літресом і Майбук.
Хочете стати колумністом LIGA.net – пишіть нам на пошту. Але спершу, будь ласка, ознайомтесь із нашими вимогами до колонок.