Розваги

Аліна Паш виграла міжнародну премію Music Moves Europe Awards

21.01.2022, 13:43 • 2 хвилини
Аліна Паш виграла міжнародну премію Music Moves Europe Awards - Фото
Аліна Паш. Фото: Діордіца Богдан, DTF Magazine

Українська співачка Аліна Паш перемогла в європейському музичному конкурсі Music Moves Europe Awards-2022, повідомили на сторінці премії в Instagram.

"Сильний візуал, сильний продакшн. Справді цікава та унікальна артистка. Дійсно, можна відразу сказати, які цінності вона відстоює", – прокоментувало журі перемогу Аліни Паш.

Співачка також прокоментувала свою перемогу: "Дякую за те, що моя культура, яку я несу, може бути помічена десь ще у Європі, у світі. Це так особливо для мене. Тому що я відчуваю це місією своєї душі".

Разом з Паш переможцями Music Moves Europe Awards-2022 стали:

  • Denise Chaila (Ірландія);
  • Дeva (Угорщина);
  • Meskerem Mees (Бельгія);
  • Mezerk (Франція);
  • Blanks (Нідерланди).

Кожен з п’яти переможців Music Moves Europe Awards отримав по 10 000 євро. 

Їх обирало експертне журі, до складу якого увійшли Gemma Bradley (BBC Radio 1), Cindy Castillo (Mad Cool Festival), Kevin Cole (KEXP), Bryan Johnson (Spotify) і почесний член журі – українська реперка Аlyona Аlyona, переможниця минулого року у номінації Public Choice-2021.

Довідково: Music Moves Europe Awards – це премія Європейського Союзу за популярну сучасну музику. Мета нагороди – заохотити нових європейських артистів та підтримати їх у розвитку їхньої міжнародної кар'єри. Премія MME Awards є наступницею премій European Border Breakers Awards (EBBA) і Music Moves Europe Talent Award (MMETA), які підтримуються та вручаються Європейським Союзом з 2004 року. Премія нагороджувала таких виконавців, як Stromae, Adele, Mumford & Sons, Dua Lipa, Rosalía, Meduza, Lous and the Yakuza, Inhaler і минулорічну переможницю Аlyona Аlyona.

Підписуйтесь на LIGA.Life в Facebook: тільки корисна інформація для українських родин

Катерина Амеліна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини